<<  Kurumsal  >>

CAN KORUMA; Konya'da Trafik Güvenlik İşaret ve Levhalarının satış ve pazarlama alanında faaliyet göstermektedir.

Amacımız; Sahip olduğu potansiyelini korumak ve bu mevcut potansiyelin üstüne çıkarak, müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunarak, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile Trafik Güvenlik İşaret ve Levhaları taleplerini karşılamaktır.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Ürün Halkamızın İçinde;

Solar Ledli Lambalar & Ledli Levhalar, Dikmeler & Bariyerler & Barikatlar, Solar Ledli Levhalar, Pvc Trafik Konileri, Levhalı Koniler & Reklam Dubaları, Delinatörler, Yol Bölme Butonları, Solar Yol Butonları, Hız Kesici & Kablo Koruyucu Kasis, Otopark Ekipmanları & Yaya Yolu Düzenleyiciler, Reflektif Bantlar Ve Zemin İşaretlemeleri, Trafik İkaz İşaret Levhaları ile Trafik Aksesuarları yer almaktadır.

Misyonumuz;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.

Vizyonumuz;

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

CAM KORUMA Trafik Güvenlik İşaret ve Levhaları  Tüm Hakları Saklıdır.
Telefon  :   0 332 345 06 25
      Gsm  :   0 532 582 82 53
E-mail  : info@cankoruma.com.tr
Konya Insaat